Akıllı Tahta Uygulaması
Zirve Akıllı Tahta Uygulaması (ATU) İle Eğitimi Kolaylaştırın

Zirve Akıllı Tahta Uygulaması (ATU) ve Web Akıllı Tahta Uygulaması (WATU), konu anlatımlı kitapların akıllı tahta üzerinde ya da bilgisayar aracılığı ile etkin bir şekilde kullanılması için hazırlanmıştır. Akıllı Tahta Uygulaması’nın kullanışlı ara yüzü ile dolu ve eğlenceli dersler işleyerek, derslerinizde etkileşimli eğitimin tadına varın.


Derslerinizi Daha Eğlenceli Hale Getirin

Ayrıca kitap üstünde notlar alabilir, ilgili bölümleri yeni bir ekrana taşıyabilirsiniz. Akıllı Tahta Uygulamasına özel araçlar eklenmiştir. Örneğin, perde aracı ile ekranın sadece bir bölümünü gösterebilir, kalem aracı ile akıllı tahtayı bir defter haline dönüştürebilirsiniz.

Zirve Akıllı Tahta Uygulaması (ATU) Windows uyumlu bir uygulamadır.


ÖĞRETMENE ÖZEL

Konu anlatımlı kitaplarını online kullanabileceğiniz gibi Offline Akıllı Tahta Uygulamasını (ATU) versiyonunu indirerek internete bağlı kalmadan kullanabilirsiniz.

Offline Akıllı Tahta Uygulaması (ATU) İnternete Bağlı Kalmadan Kullanım Kolaylığı Sağlar

Sunum modülü ile öğretmenlerimiz dersleri sunum şeklinde hazırlayabilir, sunumları kaydedebilir ve istediği zaman kullanabilir.


ÖĞRENCİYE ÖZEL

Konu anlatımlı kitaplarını online kullanabilirsiniz.


Nasıl Üye Olurum

Akıllı Tahta Uygulaması ve Web Akıllı Tahta Uygulaması www.zirve.com.tr adresinden “Akıllı Tahta Uygulaması” bölümünü tıklayarak. http://dijital.zirve.com.tr/ sayfasında Öğretmen veya Öğrenci olarak üye olabilirsiniz.

Üye Olmak İçin Tıklayın (Akıllı Tahta Uygulaması - Mobil Uygulamalar)Zirve Kurumsal Ürünlerimizin Akıllı Tahta Uygulamaları için tıklayınız..
2021 © Copyright
www.SuratEgitek.com